Cześć!
Jeszcze się nie znamy?

W takim razie cieszę się, że tu jesteś
i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej!

Mam na imię Ania i piszę na blogu Happyneska o rzeczach, które są moją pasją i sprawiają, że życie staje się piękniejsze!

Co lubię robić najbardziej?

Jedną z moich pasji jest kosmetyka naturalna. Jestem maniakiem własnoręcznie robionych kosmetyków naturalnych. Uwielbiam robić kremy, peeling, maseczki itp... dlatego też na blogu znajdziesz posty również o takiej tematyce. Poza tym tak na prawdę na pierwsze imię powinnam mieć panna cotta a na drugie np. bruschetta ponieważ jak akurat nie ''kręcę" kremu do twarzy, to z pewnością kręcę jakiś krem do ciasta lub stoję W KUCHNI i coś pichcę. Zarówno w kuchni jak i w życiu codziennym staram się stosować horacjańską zasadę "złotego środka" dlatego tez niektóre przepisy kulinarne na blogu są super zdrowe a niektóre zabójczo smaczne ;-)

Jeżeli nie kręcę kremu do twarzy ani kremu do ciasta, to z pewnością trzymam aparat w ręku i jestem gdzieś w podróży. Dalej lub bliżej. Gdzie byłam i jakie miejsca uważam za warte zobaczenia możesz przeczytać w zakładce PODRÓŻE. Z racji, iż zawodowo pracuję z dziećmi i sama jestem mamą, znajdziesz na blogu również kreatywne pomysły zabaw, aktywności i smakołyków DLA DZIECI. Zatrzymane w obiektywie piękno i ulotne chwile możesz obejrzeć w zakładce FOTOGRAFIA a ciekawe artykuły ludzi, których lubię, znajdziesz w zakładce GOŚCIE.

Gdzie mieszkam?

Od wielu lat na ''obczyźnie'' tzn. w pięknej Bawarii (Niemcy) i choć tęsknię za Polską, muszę przyznać, że otaczający mnie tutaj świat a przede wszystkim ludzie sprawiają, że bardzo rzadko czuję się obco.

Życzę Ci radosnych chwil na blogu, cieszę się na wszystkie komentarze, pytania, pochwały :-) no i na wymianę nie tylko przepisów ale przede wszystkim pozytywnej energii.

 

Pozdrawiam! Ania